GENEL BİLGİ

İngiltere’de göstermekte olan ve Sınır Dairesi (UKBA) lisanslı (CoS) bir şirketten iş teklifi aldıysanız ve profesyonel hayatınıza İngiltere’de devam etmek istiyorsanız Tier 2 Vizesi tam size göre.

Tier 2 vizesi farklı kategorilerde verilir:

  • Yüksek nitelikli çalışanlar
  • Şirket içi transferler
  • Din adamları
  • Sporcular
42531144_xxl
stock-photo-union-jack-flag-and-iconic-big-ben-at-the-palace-of-westminster-london-the-uk-prepares-for-new-625109069
stock-photo-visa-to-uk-united-kingdom-visa-vignette-in-passport-macro-image-selective-focus-645219814

İngiltere Tier 2 Vizesi ücretleri, alacağınız vizenin tipine göre değişiklik gösterir.

İngiltere Tier 2 Vizesi, vize işlemlerinizin normal seyrinde ilerlemesi durumunda maksimum 3 hafta içerisinde sonuçlanır. İngiltere Konsolosluğu bazı durumlarda başvurularınızı değerlendirilmesi için ek süreye ihtiyaç duyabilir.

Size özel gerekli belge listenizin hazırlanması için lütfen uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Bu belgeleri istenilen şekilde teslim etmeniz için, Veykab Danışmanlık’tan kaliteli hizmet alabilirsiniz

İngiltere Tier 2 vizesi puanlamaya dayalı bir sistemle çalışır. Vize onayı almanız için değerlendirme sonucu en az 70 puan almanız gerekir.

İngiltere’de çalışmak üzere bir şirketten iş teklifi almanız durumunda İçişleri Bakanlığı yabancı uyruklu çalışanı istihdam eden bu şirketten “Certificate of Sponsorship” (sponsorluk yetkisi), kısa adıyla “COS Belgesi” sahibi olma şartı arar. Bu belge vize için almazsa olmaz koşullardan biridir.

İLK ADIMI ATIN, BİZE ULAŞIN
0044 208 807 1676