GENEL BİLGİ

İngiltere’de yasal olarak yaşamakta olan eşiniz, nişanlınız, hayat arkadaşınız ya da ebeveyniniz var ise Aile Üyesi olarak sizin de kendisiyle birlikte İngiltere’de yaşamanız mümkün! Veykab Danışmanlık olarak sevdiğiniz kişilere kavuşmanız için tüm bilgi ve deneyimlerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Aile Birleşimi Vizeleri kategorilerimiz şu şekildedir;

  • Eş/ Hayat Arkadaşı Vizesi
  • Nişanlı Vizesi
  • Aile Üyesi (Dependant) Vizesi
42531144_xxl
stock-photo-union-jack-flag-and-iconic-big-ben-at-the-palace-of-westminster-london-the-uk-prepares-for-new-625109069
stock-photo-visa-to-uk-united-kingdom-visa-vignette-in-passport-macro-image-selective-focus-645219814

Eşiniz veya 2 yıldan fazla suredir birlikte yasamakta olduğunuz hayat arkadaşınız İngiltere vatandaşı ise ya da İngiltere’de süresiz oturum hakkına sahip bu tipteki vizeye başvuru yapabilirsiniz.  Size bu başvuruda sponsor olması gereken esiniz ya da hayat arkadaşınızın yerine getirmesi gereken şartlar ve hazırlanması gereken evrakların listesi ile ilgili görüşebilmek için lütfen alanlarında deneyimli avukat ve uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Nişanlı olduğunuz kişi İngiltere vatandaşı ise ya da İngiltere’de süresiz oturum hakkına sahipse ve 6 ay içinde evlilik yapmayı planlamaktaysanız bu tipteki vizeye başvuru yapabilirsiniz.  Başvurunuzda size sponsor olması gereken nişanlınızın yerine getirmesi gereken şartlar ve hazırlanması gereken evrakların listesi ile ilgili görüşebilmek için lütfen alanlarında deneyimli avukat ve uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Eşiniz veya 2 yıldan fazla suredir birlikte yasamakta olduğunuz hayat arkadaşınız İngiltere geçerli bir vize ile kalma ve çalışma hakkına sahipse Aile Üyesi olarak vizeye başvuru yapabilirsiniz.  Size bu başvuruda sponsor olması gereken esiniz ya da hayat arkadaşınızın yerine gereken şartlar ve hazırlanması gereken evrakların listesi ile ilgili görüşebilmek için lütfen alanlarında deneyimli avukat ve uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Aşağıdaki vize kategorilerinden biri ile Ingiltere’de çalışma ve yaşama hakkına sahip kişi belirli şartları yerine getirme koşulu ile aile üyesi için sponsor olabilir;

  • Ankara Anlaşması – Türk İşadamı Vizesi (ECAA 2)
  • Ankara Anlaşması – Turk İşçi Vizesi (ECAA 1)
  • Tier 1 Vize kategorileri
  • Tier 2 Vize kategorileri
  • Tier 4 Uzun Donem Öğrenci Vizesi
  • Tier 5 Vize kategorileri

Aile birleşimi vizesine başvuru yapacak kişi kendi vatandaşı olduğu ülkeden başvuru yapmalıdır. Bazı durumlarda İngiltere’den de başvuru yapabilmek mümkündür.  Başvurunuzu nereden yapmanız gerektiği ile ilgili sağlıklı bilgi alabilmek için lütfen alanlarında deneyimli avukat ve uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Başvurularınin degerlendirme sureci başvuru tarihinizden itibaren 3 hafta ile 12 hafta aralığında tamamlanır.

Size özel gerekli belge listenizin hazırlanması için lütfen uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Bu belgeleri istenilen şekilde teslim etmeniz için, Veykab Danışmanlık’tan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

İLK ADIMI ATIN, BİZE ULAŞIN
0044 208 807 1676